technologie

Sklepy internetowe

Budujemy sklepy internetowe w oparciu o autorskie rozwiązania oraz w oparciu o systemy Open Source przykładowo PrestaShop.

Oferujemy kompletne wdrożenie wybranego oprogramowania sklepu. Wykonanie unikalnej grafiki, pełną konfigurację sklepu, import produktów z innego rozwiązania informatycznego.

Rozwiązanie Prestashop

PrestaShop to europejska gwiazda Open-Source. Obecnie jest to najpopularniejsze w europie rozwiązanie sklepu internetowego. PrestaShop idealnie nadaje się do małych i średnich sklepów internetowych.

Ciekawe cechy oprogramowania PrestaShop:

  • Możliwość sprzedaży produktów wirtualnych (licencji, plików)
  • Przyjazna dla SEO budowa sklepu.
  • Łatwa i tania integracja z polskimi systemami płatności, porównywarkami (Ceneo, Skąpiec)  systemami F-K  i magazynowymi.  (np. Subiekt GT)
  • Rozbudowany system kuponowy (procentowy, darmowe dodatki, darmowa dostawa, upust kwotowy)
  • Tworzenie grup klientów - każda grupa może mieć różne rabaty oraz poziomy cen

PrestaShop jest to popularny, otwarto źródłowy system e-commerce, który umożliwia tworzenie i rozwijanie sklepów internetowych. Jego bogate funkcjonalności sprawiają, że jest on wyborem wielu przedsiębiorców działających w e-commerce. Platforma jest także wyposażona w wiele modułów, które pozwalają na rozszerzenie możliwości sklepu internetowego PrestaShop. Dzięki swojemu zaawansowanemu panelowi administracyjnemu, PrestaShop zapewnia również intuicyjny interfejs użytkownika, dzięki czemu zarządzanie sklepem internetowym staje się prostsze i bardziej efektywne.

Optymalizacja serwera pod kątem działania platformy e-commerce PrestaShop ma istotne znaczenie dla zapewnienia płynnego działania sklepu oraz szybkiej reakcji na potrzeby użytkowników.

Istnieje wiele technicznych aspektów, które warto wziąć pod uwagę, m.in. optymalizacja zasobów serwera, wykorzystanie CDN oraz zastosowanie technik sprawdzających wydajność. Warto również regularnie monitorować działanie serwera oraz dokonywać bieżących dostosowań, aby zapewnić optymalne warunki dla działania platformy e-commerce.

Oczywiście Państwo jako nasi klienci nie muszą się martwić tymi technicznymi aspektami, oferujemy zoptymalizowany pod PrestaShop hosting, regularnie aktualizujemy silnik i moduły sklepu.