dla klientów

Zarządzanie projektem

Jednym z najważniejszych aspektów pracy nad Państwa projektem internetowym jest dobra komunikacja. Szybkie i sprawne reagowanie na Państwa uwagi i potrzeby.

Z naszego wieloletniego doświadczenia wynika, że podczas realizacji projektów internetowych nie sprawdzają się wyłącznie tradycyjne metody komunikacji typu e-mail, telefon, spotkanie.

Dlatego korzystamy z dedykowanego systemu zarządzania projektem, poniżej znajdą Państwo wszelkie informacje na temat tego systemu. Logowanie do systemu

A nie można po prostu wysłać maila?

Można... jednak proszę sobie wyobrazić jak wygląda nasza skrzynka odbiorcza w poniedziałek rano, kiedy klient wysyła do nas kilkanaście wiadomości e-mail – w każdej po jednym zdjęciu lub w podobny sposób otrzymujemy uwagi do projektu.

Bardzo trudno jest zarządzać tego typu komunikacją. Sami często „gubimy” się w tym, co zostało już zrealizowane a co oczekuje na realizację.

Odpowiedzią na te problemy jest system zarządzania projektami.

W naszej firmie wdrożyliśmy bardzo prosty w obsłudze System Zarządzania Projektami – zachęcamy wszystkich naszych klientów do korzystania z systemu.

W jaki sposób korzystać z systemu?

Przed rozpoczęciem pracy w systemie otrzymają Państwo e-mail z zaproszeniem do systemu. Należy kliknąć na odnośnik zawarty w tej wiadomości e-mail następnie wpisać swoje dane logowania.

rejestracja

Po zalogowaniu zobaczą Państwo listę dostępnych projektów. Zwykle jest to jeden projekt, ale może zdarzyć się, że Państwa firma posiada większą ilość projektów wtedy należy wybrać właściwy projekt.

lista projektow

W tym miejscu dodajemy wszystkie nowe zadania do realizacji dla naszej firmy. Może to być nowa podstrona, uwagi do podstrony itp. Animacja po prawej stronie pokazuje, w jaki sposób dodać nowe zadanie.
Prosimy każdą sprawę dodawać jako nowe zadanie.

zadania

Po zakończeniu prac nad zadaniem można je oznaczyć, jako zakończone klikając w kółko obok jego nazwy. Po prawej stronie możemy wrócić do listy zakończonych zadań. Pracownicy firmy Data Quest po zakończeniu prac nad danym zadaniem oznaczają je jako zakończone.

zakonczenie zadania