Newsletter

Proponujemy Państwu skorzystanie z naszego zaawansowanego systemu newslettera. Nasz system umożliwia łatwą integrację z Państwa stroną internetową.

Oferujemy bardzo atrakcyjną cenę samego rozwiązania bez modelu abonamentowego gdzie płacimy za każdą wysłaną wiadomość.

System newsletter, po co?

Wielu klientów zadaje pytanie a dlaczego nie mogę po prostu wysyłać wiadomości z mojego konta pocztowego? Wyjaśniamy poniżej:

  • Większość usługodawców hostingowych (w tym my) limituje ilość wysłanych wiadomości na dobę. Zwykle jest to 200 wiadomości na dobę. Wysyłanie większej ilości wiadomości wymaga wykupienia specjalnego konta.
  • Prawidłowe ukrycie adresatów wiadomości – bardzo często zdarza się, że na skutek pomyłki osoba wysyłająca wiadomość do dużej liczby odbiorców zapomni ukryć adresatów lub zrobi to nie prawidłowo. Wyciek takiej bazy danych adresatów może mieć bardzo poważne skutki prawne oraz wizerunkowe.
  • Bezproblemowe i skuteczne wypisanie się z listy newslettera. Nikt nie lubi otrzymywać wiadomości, które go nie interesują dlatego bardzo istotne jest skuteczne wypisanie się z newslettera i pewność, że osoba która raz wypisała się z naszego newslettera już więcej nie otrzyma od nas wiadomości.
  • Łatwe zarządzanie dużą ilością adresów. Import, export, segmentacja adresów – to wszystko umożliwia nasz system newsletterowy.

Funkcjonalności naszego Newslettera