System newsletter Data Quest

Proponujemy Państwu skorzystanie z naszego zaawansowanego systemu newslettera. Nasz system umożliwia łatwą integrację z Państwa stroną internetową.

Funkcjonalności systemu newsletter

Grupy adresów
System umożliwia tworzenie dowolnej ilości grup adresów użytkowników. Możliwy jest import, export z plików CSV. 

Ekspresowa wysyłka dużej ilości maili
Dzięki korzystaniu z usługi AWS | Amazon Simple Email Service (SES) system potrafi wysyłać nawet do 80 000 maili na godzinę. W ciągu minuty jest w stanie wysłać 840 wiadomości.

Konfiguracja wysyłki o dowolnym dniu i czasie
Istnieje możliwość dowolnego skonfigurowania czasu i dnia wysyłki danego wcześniej przygotowanego newslettera.

Autorespondery
Istnieje możliwość dowolnego skonfigurowania odpowiedzi na subskrypcję. Przykładowo klient po zapisaniu się do newslettera może automatycznie otrzymać wiadomość z kodem rabatowym.

Szablony newslettera
W systemie użytkownik może korzystać z dowolnej liczby szablonów newslettera.  Użytkownik na podstawie przygotowanych wcześniej szablonów może wysyłać wiadomości. Poniżej przedstawiamy przykładowy szablon newslettera.

Zaawansowane statystyki wysłanych wiadomości

System zbiera i przedstawia w atrakcyjny sposób statystyki wiadomości. W raportach znajdują się takie informacje jak – otwarcia, kliknięcia, odrzucenia, lokalizacje odbiorców.

Responsywne szablony wiadomości

Specjalnie dla Państwa zostanie przygotowany responsywny szablon newsletera. W dzisiejszych czasach bardzo wielu użytkowników sprawdza pocztę na urządzeniach mobilnych, dlatego bardzo istotne jest prawidłowe wyświetlenie newslettera na małym ekranie smartfona.

Integracja – statystyki Google Analytics

System umożliwia łatwą integracje wysłanych wiadomości ze statystykami Google Analytics. W ten sposób każde kliknięcie w link newslettera jest także odnotowywane w Państwa statystykach Google Analytics i jest możliwe dalsze śledzenie odwiedzającego. Co w przypadku sklepu internetowego pozwala zmierzyć konwersję newslettera na zamówienia w sklepie.

  • typo3 wdrożenia serwis instalacje pomoc
  • Data Quest rzetelna firma
  • tpay partner
  • partner InsERT wdrożenia, szkolenia, serwis
  • serwis Subiekt GT Nexo Rewizor Rachmistrz wdrożenia, wzorce wydruków