Data Quest w paru słowach...

Od 1998 roku realizujemy projekty informatyczne, strony internetowe oraz wdrażamy oprogramowanie. Dzięki doświadczeniu i przygotowaniu naszego zespołu potrafimy sprostać zadaniom stawianym nawet przez najbardziej wymagających klientów.

Odpowiedzi na proste pytania...

  • Czy już wiesz, dlaczego chcesz zaistnieć w internecie?
  • Co dzięki www chce osiągnąć Twoja firma?

Stanowią podstawę naszej dalszej pracy dla każdego klienta. Proponowane przez nasz zespół rozwiązania są odpowiednio zoptymalizowane pod względem wyboru technologii oraz kosztów.

Technologie

Technologie takie jak CMS TYPO3, Magento, Presta Shop oraz autorskie rozwiązania są przez nas stosowane wszędzie tam, gdzie uzasadnia to CEL. Dlatego właśnie stworzone przez nas strony www działają szybko i niezawodnie.

Kompleksowa obsługa, elastyczność i indywidualne podejście do każdego klienta są więc dla nas podstawą długofalowej współpracy i gwarancją obopólnej satysfakcji. Doceniły to firmy, którym zrealizowane przez nas projekty już dzisiaj przynoszą wymierne korzyści.

Profesjonalizm na najwyższym poziomie. Panowie bardzo dobrze znają wszystkie zagadnienia związane z tworzeniem i prowadzeniem sklepu internetowego. Bardzo pomogli nam w uruchomieniu nowego wyglądu sklepu

Marcin Furgał
www.to-sport.pl

Od wielu lat współpracujemy z firmą Data Quest. Współpraca od początku układa się bardzo dobrze. Wszelkie nasze zapytania czy prośby są załatwiane w sposób profesjonalny i co bardzo ważne- szybko. Gorąco polecamy współpracę z Data Quest.

Małgorzata Tyniec-Jarmundowicz
www.artokna.pl

Chciałbym podziękować firmie Data Quest za profesjonalne podejście do różnych projektów jakie dla nas ta firma wykonywała, w tym sklepu internetowego. Jesteśmy bardzo zadowoleni z wyniku tych prac i gorąco polecamy usługi Data Quest.

Tomasz Figurski
www.jellybellyshop.pl

Prawdziwi fachowcy. Strona w Typo3 na bazie gotowego Template'u była wykonana w 3 dni. Doskonała jakość obsługi i późniejsza opieka przy małych szczegółach.

Adam P.
www.iccss.eu

Firma Data Quest to profesjonalizm, kreatywność, fachowość oraz indywidualne podejście do każdego klienta. Przygotowali dla naszej firmy dwie strony internetowe spełniające a nawet wykraczające ponad nasze oczekiwania oraz obsługują je w pełnym zakresie. Dobry kontakt i szybkie wykonywanie dodatkowych zleceń to też ich mocna strona. Szczerze można polecić współpracę.

Dawid Gazda
www.wislazimowit.pl

Jesteśmy bardzo zadowoleni z usług firmy Data Quest. Od samego początku naszej współpracy nie mieliśmy, żadnych problemów technicznych z serwerem na którym stoją wszystkie nasze strony. Na wszystkie nasze prośby i pytania pracownicy firmy reagują błyskawicznie. Zawsze możemy liczyć na pomoc i dobre rady.

Mateusz Głazowski
www.slubny24.pl
  • typo3 wdrożenia serwis instalacje pomoc
  • Data Quest rzetelna firma
  • tpay partner
  • partner InsERT wdrożenia, szkolenia, serwis
  • serwis Subiekt GT Nexo Rewizor Rachmistrz wdrożenia, wzorce wydruków