Blog

| Realizacje - sklep PrestaShop

Wrestling.com.pl

Dla firmy Jarex wykonaliśmy nowy sklep internetowy w oparciu o platformę PrestaShop. Sklep został wyposażony w wiele ciekawych rozwiązań np. moduł rozdzielania produktów wg atrybutów w ten sposób klient na liście produktów od razu widzi różne warianty kolorystyczne produktów. Dodatkowo sklep posiada dedykowany moduł galerii produktów co sprawia, że klient może zobaczyć każdy szczegół produktu w dużej rodzielczości.

Zajęliśmy się także optymalizacją serwisu pod kątem prędkości wczytywania - jak wiadomo wolny sklep internetowy jest często powodem rezygnacji klienta z zakupu i skorzystania z oferty konkurencji. Sklep wrestling.com.pl nie ma tego problemu. W sklepie zostały wdrożone moduły oraz rozwiązania optymalizacji prędkości sklepu PrestaShop. Nacisk został położony na optymalizację wielkości obrazów oraz cache sklepu. Dzięki zastosowanym rozwiązaniom sklep działa bardzo szybko i osiąga wysokie wyniki w różnych testach prędkości np. Google PageSpeed Insights.

Jest to nasza kolejna kompleksowa realizacja od A do Z – od dedykowanego dla PrestaShop wydajnego hostingu po wdrożenie sklepu wraz ze wszystkimi niezbędnymi integracjami – płatności online, paczkomaty po odpowiednie przygotowanie sklepu do dalszego pozycjonowania.

W ramach realizacji wykonaliśmy dla klienta szkolenie online oraz podzieliśmy się naszym doświadczeniem w temacie właściwego przygotowywania opisów produktów oraz grafiki.

Zapraszamy! - https://wrestling.com.pl